Vážení návštěvníci,

Oleg Spružinavstupte s námi do nové podoby veletržní prezentace společnosti TÜV SÜD Czech, která tentokrát není postavena na pevné půdě brněnského výstaviště, ale na virtuálních základech internetu. Pojďme si spolu projít stánek, ve kterém sice neucítíte vůni kávy, a Vaše ratolesti nedostanou nafukovací modrý balónek s oktagonem, zato se v pohodlí Vašeho pracovního křesla dozvíte vše potřebné - o naší společnosti, o poskytovaných službách, ale také třeba o termínech odborných seminářů, které budou však pořádány „naživo“ přímo v areálu BVV.

Zkoumejte, procházejte, klikejte na odkazy… a jestliže po prozkoumání všech zákoutí našeho stánku stále ještě nenacházíte adekvátní odpověď na Vaše otázky, pak můžete využít speciální telefonní linku nebo e-mailovou adresu, na které vám pomůže najít ty správné informace.

Možná se ptáte, jaký význam má stavět virtuální stánek? To už TÜV SÜD Czech nemá peníze na ten opravdový? S kávovarem, ledničkou a ohřívanými párky?

Odpověď je jednoduchá. Místo pojídání párků a rozdávání balónků jsme naše obchodníky a odborníky vyslali do ulic, do terénu…za Vámi, za našimi současnými nebo budoucími klienty, abychom Vám přímo na „domácí půdě“ pomohli najít ta správná řešení.

Takže vítejte a pojďte dál…klikejte a vybírejte.

Oleg Spružina

Generální ředitel

TÜV SÜD Czech s. r. o.